Aktualności

Nasze Przedszkole - PRZEDSZKOLEM ROKU 2018!

Przedszole roku

Z wielką radością informuję, że Prywatne Przedszkole Estetyczne zostało laureatem konkursu: Przedszkole Roku 2018 przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej w Warszawie. Cieszymy się, że po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najlepszych Przedszkoli w Polsce.

Laur społecznego zaufania

Miło nam poinformować Państwa, że 17 lutego 2017r. otrzymaliśmy certyfikat: „Laur Społecznego Zaufania”. Certyfikat to prestiżowa nagroda jaką honorowane są przedsiębiorstwa i instytucje o najwyższej w ocenie klientów reputacji rynkowej. Wyróżnienie przyznawane jest przez Kapitułę Projektu jedynie tym firmom, które cieszą się niepodważalnym zaufaniem społecznym oraz wyłącznie pozytywnymi opiniami w odczuciu klientów, stanowi wyraz uznania za wysoki standard i jakość oferowanych usług. Serdecznie dziękujemy tym z Państwa, którzy zgłosili nasze przedszkole do takiego wyróżnienia.

certyfikat

Nasze Przedszkole - PRZEDSZKOLEM ROKU!

Z wielką radością informuję, że Prywatne Przedszkole Estetyczne zostało laureatem konkursu: Przedszkole Roku 2016 przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej w Warszawie. Cieszymy się, że po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najlepszych Przedszkoli w Polsce. Uroczyste wręczenie certyfikatu odbędzie się 15 grudnia w Sound Garden Hotel w Warszawie.

certyfikat

Kolejne wielkie wyróżnienie dla naszego przedszkola:

Certyfikat PRZEDSZKOLE PRZYJAZNE DZIECIOM


Nasze przedszkole wyróżnione!


Drodzy Rodzice!

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole otrzymało certyfikat PRZEDSZKOLE PRZYJAZNE DZIECIOM.

Wyróżnienie przyznała nam Kapituła Programu DOBRE BO POLSKIE.

certyfikat

certyfikat
 
Poprawny CSS! Valid XHTML 1.1
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
AKCEPTUJĘ